Na bicykli do škôlky

V decembri 2018 bol podporený  náš školský projekt  „Na bicykli do škôlky“  z Nadačného fondu ČSOB. Výška získaného grantu je 2962,31 eur.
Cieľom projektu je vytvorenie dopravného ihriska po vytvorení nového asfaltového podkladu  zo spoluúčasťou mesta (2000 eur) na školskom dvore pri triedach Včielok a Štvorlístkov.
Súčasťou filozofie našej MŠ je aj podpora cyklodopravy v meste, preto sú u nás bicykle vítané a vďaka predchádzajúcemu grantu ČSOB  vlastníme na každej strane školského dvora aj kryté drevené cykloparkoviská. Po vybudovaní dopravného ihriska budú mať deti možnosť získavať zručnosti  a skúsenosti pre bezpečný pohyb v cestnej premávke.
S vybudovaním dopravného ihriska sú spojené aj ďalšie aktivity- KRST, KOLOBEŽKIÁDA, BICYKLOVÝ DEŇ, VÝSTAVA „BICYKLOVÝ SVET“ a sprístupnenie dopravného ihriska aj pre iné materské školy v meste a v dohodnutom režime aj pre deti zo sídliska na Dilongovej ulici a Nábreží Andreja Hlinku.

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava