Pedagogickí zamestnanci školy

1.jpg

Zuzka Jurošková- samostatný pedagogický zamestnanec, predseda ZO OZ, vedie prírodovedný krúžok a tvorí školský časopis Čajovníček, jej „parketou“ sú činnosti na rozvíjanie jemnej motoriky a grafomotoriky, práca s grafickým materiálom a nožnicami.

3.jpg

Evička Mutkovičová – zástupkyňa riaditeľky, stredoškolské vzdelanie, pracuje na prvej atestácii je našim školským choreografom, scenáristom, scénografom a kostýmovou výtvarníčkou, vystúpenia detí pod jej taktovkou sú vždy kreatívne, s originálnym nápadom. Roky rokúce tvorili neoddeliteľnú tvorivú dvojku  so Soničkou Tittelovou, ktorá nám už radí len z obláčika nakúka na nás spolu s malými  anjelikmi,  ktorí kopkajú bacuľatými nôžkami.

4.jpg

Bc. Paťka Ondrišová Grigová – samostatný pedagogický zamestnanec, pracuje na prvej atestácii, vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa, vedúca interného metodického združenia, zapisovateľ  zasadnutí pedagogickej rady. Je pomocným režisérom  a dramaturgom Evičky Mutkovičovej pri tvorbe školských programov, s ktorými reprezentujeme školu.

5.jpg

Majka Gnipová - samostatný pedagogický zamestnanec so stredoškolským vzdelaním, pracuje na prvej atestácii, náš školský „ajťák“, zastrešuje prácu na školskej web stránke, spravuje počítačovú sieť v MŠ, vedie počítačový krúžok a je staronovým predsedom Rady školy. Každoročne je súčasťou porotcovského tímu Olympiády všestrannosti detí materských škôl v Hlohovci.

8.jpg

Majka Tuchyňová – samostatný pedagogický zamestnanec, vedie krúžok zameraný na posilňovacie grafomotorické cvičenia, náš majster cukrár, pečenie s Majkou deti milujú, kúzlia spoločne medovníčky, mafinky a iné dobroty. A školský bylinkár. Stará sa o bylinkový záhon, zberá, suší, varí čaje. Najradšej máme „kostrnkové“-so zbytkov sušených byliniek na konci zimy, keď sa míňa zásoba.

9.jpg

Mgr. Janka Gorogová – samostatný pedagogický zamestnanec s prvou atestáciou, vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa  v alokovanej triede, nekonečná zásobáreň energie, ktorá vyrába, tvorí a majstruje pre triedu  aj počas vlastnej dovolenky. Je šikovná krajčírka, vytrvalo získava a zhromažďuje hudobné podklady pre prácu s deťmi, veľa s nimi tancuje. Je členom kolégia Zelenej školy, vyhľadáva a zapája sa do projektov, má pozitívny vzťah k digitálnym technológiám a nezľakne sa žiadnej výzvy.

10.jpg

PaedDr.Mirka Vaverková – riaditeľka MŠ, pracuje na druhej atestácii, je milovníkom zvierat, prírody, pohybu, ľudovej  múdrosti a prepojenia tohto všetkého v zmysluplný celok. Týmto smerom vedie aj materskú školu. Ak by to šlo, boli by sme určite prvou škôlkou s vlastnou mini farmičkou na školskom dvore. Keďže to zatiaľ nejde, zabezpečuje deťom kontakt so zvieratami aspoň tak že za nimi vyrážame, alebo k nám prichádzajú do MŠ na návštevu. Venuje sa rôznym druhom cvičenia a športu, „donútilaJ“ aj ostatné učiteľky absolvovať semináre zamerané na rôzne cvičenia, aby  prvky z nich mohli využívať pri práci s deťmi. Veľa cestuje po Slovensku, sprostredkúva svoje zážitky deťom, na menej vzdialené zaujímavé miesta berie celú škôlku, aby deti poznávali krásu a pestrosť našej krajiny.

15966886_10208083012808283_719565679_o.jpgMgr. Katka Jurišková – asistentka učiteľa, nahrádza hendikepovanému Alexíkovi jeho nohy, ak je treba aj ruky, náš školský amatérsky IT technik a najtrpezlivejší pedagogický asistent akého sme mohli dostať. Najmladší člen nášho tímu.

DSCF3862.JPG

Evka Biščová - samostatný pedagogický zamestnanec, naša najaktívnejšia hudobníčka, pri práci s deťmi využíva keyboard  aj flautu, kamaráti sa so šijacím strojom, automaticky sa tak stáva autorom detských divadelných kostýmov, rekvizít, a všetkých textilných výrobkov, ktoré potrebujeme.

dnes je: 21.10.2018

meniny má: Uršuľa