Voľné pracovné miesta

Oznámenie o voľnom pracovnom mieste

Materská škola

Nábrežie 23

920 01 Hlohovec

tel. č. /fax: 033 / 74 240 38

e-mail: msnabrezie23@gmail.com

webové sídlo: www..msnabrezie.sk

V zmysle § 11 a ods.1 zákona NR SR č. 390/2011 Z.z., ktorým sa dopĺňa zákon č.317/2009 Z. z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov ktorými sa dopĺňajú niektoré zákony zverejňujeme informáciu o voľnom pracovnom mieste pedagogických a odborných zamestnancov:

Názov a adresa zamestnávateľa: Materská škola Nábrežie 23 , 920 01 Hlohovec

Kategória voľného pracovného miesta: pedagogický asistent/asistentka

Podkategória: asistent/asistentka učiteľa

Kvalifikačné predpoklady:  podľa zákona 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Platové zaradenie: Funkčný  plat  je stanovený zákonom  č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Nástup: od 14.01.2019

Pracovný úväzok : 50%

Pracovný pomer na dobu: určitú do 31.08.2019

Požadované doklady:

• žiadosť o prijatie do zamestnania,
  • profesijný životopis,
  • doklady o ukončenom vzdelaní,
  • súhlas so spracovaním osobných údajov
  • v prípade úspešnosti vo VK/VP Výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace.

Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu s požadovanými dokladmi doručte

najneskôr do  10. 01. 2019  do 12,00 hod na adresu:

Materská škola Nábrežie 23, 920 01 Hlohovec

Na obálku uveďte: „Žiadosť o prijatie do zamestnania - neotvárať“.

Pre posúdenie dodržania lehoty je rozhodujúci dátum doručenia žiadosti do Materskej školy Nábrežie 23, Hlohovec. Žiadosti doručené po stanovenom termíne nebudú akceptované a nebudú do výberového konania zaradené.

Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo nezaradiť do výberového konania tých uchádzačov, ktorí nespĺňajú požadované podmienky. Uchádzači spĺňajúci predpoklady budú pozvaní na výberové konanie.

Výberové konanie sa uskutoční dňa 11.01.2019 v čase od 8.00 hod v budove školy v priestoroch kancelárie riaditeľky a vybraní uchádzači budú naň osobitne pozvaní.

V Hlohovci dňa  02.01.2019

PaedDr.Miroslava Vaverková